کپسول کورال کل مگ 90 عددی

CORAL CalMag 90 Capsule

Coral [ امریکا ]
گروه دارویی یاسین
اطلاعات دارویی کپسول کورال کل مگ 90 عددی

کپسول کورال کل مگ 
شکل دارویی:
کپسول
جنسیت مصرف : بدون محدودیت
تعداد محصول در بسته: 90 عددی


محصولات کورال تهیه شده از کلسیم طبیعی، تولید آمریکا


مزیت های کپسول کورال کل مگ :
- تقویت عملکرد اعصاب و عضلات
- 100درصد کلسیم مرجانی بالای سطح دریا
- کپسول کاملا گیاهی
- ویتامین D3 فاقد گلوتن، سویا، ترکیبات لبنی و غلات
- سهولت در هضم و جذب سریع

موارد مصرف:
-مناسب برای ورزشکاران
-افزایش قدرت عضلانی
روش نگهداری: در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد، دور از نور و رطوبت و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

روش مصرف:
روزانه سه کپسول یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

تداخلات دارویی:
کلسيم و منيزيوم با برخی داروها از قبيل آنتی بيوتيک ها ، بيس فوسفونات ها و داروهای فشارخون تداخل دارند، لذاپيش از مصرف با پزشک يا داروساز خود مشورت نماييد.

توضیحات بیشتر:
نقش کلسیم در سلامت بدن :
کلسیم فراوان ترین ماده معدی موجود در بدن است و جذب آن در خون به صورت یون کلسیم و از دیواره روده صورت می گیرد.
مهمترین ویژگی کلسیم استحکام بخشی به استخوان ها و افزایش تراکم استخوانی است و کمبود آن بر عملکرد عضلات تاثیر منفی دارد. از دیگر فواید کلسیم می توان به تنظیم ضربان قلب و متابولیسم آهن بدن و کاهش بی خوابی اشاره نمود. کلسیم همچنین در تنظیم کار سیستم اعصاب بدن بخصوص در انتقال تحریکات نقش اساسی دارد.
کمبود شدید کلسیم، انقباض شدید عضلات به حالت کزاز را به دنبال دارد که ابتدا به صورت گرفتگی عضلات دیده می شود.
البته این حالت کمتر رخ می دهد و آنچه ما بیشتر از کمبود کلسیم دیده ایم، پوک شدن استخوانها در سنین بالاست که برای جلوگیری از آن باید از نوجوانی به فکر باشیم.
مصرف کلسیم با کاهش چاقی و کاهش خطرات و عوارض ناشی از آن در انواع مطالعات اپیدمیولوژیک در ارتباط است. علاوه بر این، مصرف مکمل کلسیم برای کمک به کاهش وزن در افراد چاق مؤثر است. در واقع، نتایج برخی تحقیقات بیانگر این مطلب هستند که مصرف حاد کلسیم با اکسیداسیون چربی در انسان ارتباط دارد.
این محصول حاوی کلسیم و منیزیم است که مهمترین فاکتورهای معدنی سلامت استخوان هستند و در بهبود عملکرد سیستم عصبی و انقباضات عضلانی و کنترل سلامت قلب و ضربان آن نقش موثری دارند. همچنین منیزیوم در تولید انرژی مناسب برای بدن ضروری میباشد. به این مواد معدنی مهم، ویتامین D3 برای کمک به جذب بالای کلسیم هم اضافه شده است.

منیزیم یکی از املاح مورد نیاز سلول های بدن است که نیمی ازذخایر منیزیم بدن درون سلول های بافت ها و اندام های بدن و نیمی از آن به صورت تركیب با كلسیم و فسفر در استخوان وجود دارد.
منیزیم برای تشکیل استخوانها مهم است زیرا باعث جذب کلسیم بیشتر میشود. این ماده نقش مهمی در فعالسازی ویتامین D در کلیهها بازی میکند و برای سلامت استخوانها ضروری است. مصرف کافی منیزیم با چگالی بهتر استخوانی و بهبود تشکیل کریستال استخوانها مرتبط است. همچنین مصرف منیزیم میتواند باعث کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان شود.
بیش از 300 واكنش بیوشیمیایی در بدن برای فعالیت خود به منیزیم نیاز دارند چرا كه منیزیم باعث حفظ فعالیت نرمال ماهیچه و عصب، ضربان منظم قلب و استحكام استخوان ها می شود. همچنین منیزیم در متابولیسم انرژی و سنتز پروتئین نقش دارد.
این محصول به همراه 72 ماده معدنی ضروری بدن از کلسیم مرجانی بالای سطح دریا استخراج شده است.
فرمول کورال کمپلکس از سال 1999 تا به امروز جزو مطرحترین ترکیبات مکملهای غذایی میباشد.
کلسیم به همراه ویتامین D3 در پشتیبانی و حفظ سلامت استخوانها و دندانها، انقباض عضلات و سیستم قلبی-عروقی نقش مهمی را ایفا میکنند.

شماره تلفن 02144011027 و شماره تلگرام 09018736443 آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شما در خصوص محصولات کورال آمریکا می باشد.

واحد برندینگ گروه دارویی یاسین


تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب