دانشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

ادامه تحصیل در روسیه در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی

روسیه می تواند مکان مناسبی برای تحصیل دانشجویان ایرانی باشد.

دارویاب با تشکیل یک تیم قوی در داخل و خارج کشور، شرایطی برای ادامه تحصیل در روسیه با هدف بازگشت جوانان تحصیل کرده به کشور، فراهم نموده است. در زیر به چند مورد از مزیت های تحصیل در روسیه اشاره می شود.   کشور روسیه از جمله کشورهایی است که بدون نیاز به آزمون های سخت ورود به دانشگاه می توان در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی ادامه تحصیل داد، به همین دلیل بسیار مورد توجه جوانان ایران قرار گرفته است.

تائید مدارک فارغ التحصیلان در ایران، هزینه زندگی مناسب نسبت به سایر کشورهای اروپایی، نداشتن محدودیت سنی، روند پذیرش سریع، برخورداری از دانشگاه های معتبر و موفق در سطح جهانی، نداشتن آزمون های ورودی سخت برای پذیرش و شرکت در دوره های پادفک از مزایای تحصیل در کشور روسیه محسوب می شوند.

خدمات تیم Persian Education 
- ثبت نام و پذیرش دانشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت ایران
- ترجمه رسمی مدارک
- ترانسفر فرودگاهی
- مهیا سازی محل اسکان
- کمک در امور دانشگاهی
- کمک در اخذ بیمه تحصیلی
- اخذ پذیرش دوره پادفک از تمامی دانشگاه ها ( یوداکیموف یا سماشکو، رودن، فدرال کازان، پیراگوف)

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ با شماره زیر تماس حاصل فرمائید
09367932695 - صنیعی

آدرس دفتر: اصفهان - خیابان حکیم - مجتمع تجاری حکیم - ورودی اول - طبقه اول - واحد 314

دانشگاه سماشکو:
دانشگاه سماشکو یک دانشگاه دندانپزشکی و پزشکی در مسکو روسیه است. امروزه این دانشگاه تغییر نام داده است و با عنوان موسسه دندانپزشکی مسکو یا دانشگاه یوداکیموف شناخته می‌شود. دانشگاه سماشکو مسکو در سال ۱۹۲۲ تاسیس شده است. باید بدانید که این دانشگاه اصلی‌ترین موسسه‌ی آموزشی عالی در شاخه‌ی دندانپزشکی و مرکز فعال انجام تحقیقات و پژوهش‌های علمی در زمینه‌ی دندانپزشکی در کشور روسیه به شمار می‌آید. باید گفت که دانشگاه سماشکو دارای دانشکده‌ا‌‌ی برای دانشجویان خارجی است و هر سال چندین دانشجوی‌ بین‌المللی برای تحصیل در رشته‌های مرتبط با دندانپزشکی به این دانشگاه مراجعه می‌کنند. دانشجویان ایرانی نیز به تحصیل در دانشگاه روسی سماشکو می‌پردازند و این دانشگاه تا کنون دانشجویان ایرانی بسیاری را نیز تربیت داده است.

دانشگاه رودن:
دانشگاه رودن یا همان دانشگاه دوستی ملل یکی از بزرگترین دانشگاه‌های مسکو  و یکی از موسسات آموزشی برتر روسیه است که از بالاترین مراکز علمی در سطح روسیه بوده و نیز دارای نشان افتخار علمی از سوی دولت روسیه می باشد . این دانشگاه در 5 فوریه سال 1960 تاسیس شد. خصوصیت دانشگاه در چند ملیتی دانشجویان بوده بطوری که از 450 ملیت از بیش از 100 کشور جهان در این دانشگاه تحصیل کرده اند.  در تاریخ 5 فوریه 1992، به تصمیم دولت روسیه این دانشگاه به دانشگاه رودن ( دوستی ملل ) تبدیل و نامگذاری شد. دانشگاه با داشتن بیش از 47000 فارغ التحصیل یکی از بزرگترین و فعال ترین دانشگاه های دنیا به شمار می آید. در حال حاضر حدود 22000 دانشجو از 131 کشور مختلف جهان در دانشگاه رودن ( دوستی ملل ) به تحصیل مشغول هستند.  دانشگاه رودن با داشتن حدود 500 نفر از مبتکرین مخترعین در زمینه علم و صنعت یکی از بهترین و مشهورترین مراکز تولید علم روسیه به حساب می آید.

دانشگاه فدرال کازان:
دانشگاه فدرال کازان (قازان) یکی از ده دانشگاه جامع روسیه می باشد. این دانشگاه های جامع که دارای قدمت زیاد می باشند در سالیان طولانی متخصصین زیادی را در زمینه های مختلف آموزش داده اند. در آخرین ربته بندی جهانی در سال 2022 میلادی این دانشگاه در رتبه 243 جهانی قرار گرفت. امکان تحصیل در رشته های مختلف در این دانشگاه وجود دارد.  این دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت و وزارات علوم جمهوری اسلامی ایران قرار دارد. در رشته های مورد تایید وزارت بهداشت امکان تحصیل پزشکی – دندانپزشکی و داروسازی وجود دارد.

دانشگاه پیراگوف:
دانشگاه ملی تحقیقات پزشکی پیراگوف یکی از قدیمی‌ترین موسسات عالی پزشکی در روسیه و شناخته شده در سراسر جهان است. سال ۲۰۱۶ مصادف با صدمین سالگرد تاسیس دانشگاه، جشن بزرگی برپا شد. جالب است بدانید که دانشگاه پیراگوف اولین دانشگاه روسیه بود که امکان تحصیلات عالی پزشکی را برای خانم‌ها فراهم ساخت و اولین دانشکده پزشکی اطفال و زیست پزشکی را در جهان تاسیس کرد و الگویی برای دیگر دانشگاه‌های جهان شد. به دلیل مشارکت فعال در حوزه پزشکی، حمایت دائمی از تحقیقات علمی و معرفی نوآوری‌ها سبب شده موقعیت جایگاه پیشرو در آموزش پزشکی روسیه را به خود اختصاص داده است.

اخبار مرتبط
گلوتریو ونوستات آپیرابان فرگلایسین لوسیدامین اعزام دانشجو به روسیه اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info
تازه های دارویی
دارو های پر مصرف ایران
آخرین اخبار

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب