محصولات شرکت داروسازی ریحان نقش جهان

محصولات شرکت داروسازی ریحان نقش جهان

نام دارو تولید کننده نام ژنریک
Migerstick 6 GR STICK [قلم میگراستیک 6 گرم] داروسازی ریحان نقش جهان Levomenthol
LICORICE RNJ 500 MG Capsule [کپسول لیکوریس آر ان جی 500 میلی گرم] داروسازی ریحان نقش جهان Glycyrrhiza glabra
SPIRULINA RNJ 500MG CAP [کپسول اسپیرولینا ریحان نقش جهان 500 میلی گرم] داروسازی ریحان نقش جهان Spirulina
Zinc + Vitamin C rnj Tablet [قرص زینک و ویتامین ث آر ان جی] داروسازی ریحان نقش جهان Zinc supplement
SPIRULINA RNJ 500MG Tablet [قرص اسپیرولینا ریحان نقش جهان 500 میلی گرم] داروسازی ریحان نقش جهان Spirulina
شرکت داروسازی ریحان نقش جهان

شرکت دارویی ریحان نقش جهان تولید کننده فراورده های آرایشی بهداشتی و دارویی می باشد که سرکار خانم ریحانه قاضی عسکر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل این شرکت تولیدی می باشد. محصولات آرایشی بهداشتی بصورت استیک (قلم)، کرم و ژل و لوسیون همچنین فراورده های داروسازی به صورت قرص، کپسول و ساشه می باشند.

دکتر رحیم بحری نجفی دانشیار دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و نایب رئیس هیات مدیره شرکت دارویی ریحان نقش جهان در راستای ارتقاء سلامت و بهداشت جامعه اولین محصول خود قلم دافع حشرات دی اتیل تولامید را با نام تجاری دیت (deet) با پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان در سال 1383 فرموله نمود که توسط مدیریت مبارزه با بیماری های وزارت بهداشت و درمان برای مبارزه با پشه های مالاریا و سالک بخصوص در استان سیستان و بلوچستان مورد استفاده قرار گرفت. علاوه بر آن این محصول که ابداع شخص دکتر رحیم بحری نجفی است، مورد استقبال نیروهای نظامی و انتظامی و مردم برای استفاده در مناطق مرزی و اردوها، منزل، پارک، جنگل و کنار دریا، قرار گرفته است و مقدمات و مجوز صادرات آن به کشورهای عربی فراهم شده است. ایشان چندین ثبت اختراع دیگر نیز دارند که یکی از این اختراعات به صورت داروی مخاط چسب می باشد که تولید آن در مراحل نهایی می باشد. چاپ مقالات متعدد نیز در رزومه کاری ایشان خوش می درخشد. در حال حاضر ایشان به عنوان مدیر گروه دانشکده داروسازی علوم پزشکی اصفهان به فعالیت علمی خود ادامه می دهند.

محصولات آرایشی -بهداشتی شرکت

قلم واسپری دافع حشرات دیت - اسپری بعد از نیش حشرات دیت - قلم محافظ پای بچه نم سار - قلم محافظ لب نم سار- ژل یخ نم سار- قلم مرطوب کننده نم سار - قلم ترک پای گلیسیرینه نم سار- قلم ترک پای اسپیرولینا ، کرم پوشاننده، روشن کننده و ضد آفتاب نم سار- قلم ماساژ نم سار

محصولات دارویی شرکت

قرص و کپسول اسپیرولینا - قلم میگرن میگراستیک

:
:
* :
تازه های دارویی
اخبار شرکت