اپلیکیشن دارویاب

نسخه اندروید بانک اطلاعات دارویی دارویاب

نرم افزار اطلاعات دارویی
با توجه به احترامی که برای مخاطبین ارجمند خود قائلیم تلاش نموده ایم تا با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا  و کاملترین اطلاعات دارویی کشور نرم افزار دارویاب را در اختیار شما قرار دهیم.
نصب نرم افزار دارویاب بر روی گوشی تلفن همراه بیش از ۱۸۰ هزار پزشک، داروساز، پرستار و دانشجوی رشته های مذکور باعث افتخار ماست و مسئولیت ما را در قبال تولید محتوا بیش از پیش سنگین تر نموده است. 
 جمع آوری چنین سطح گسترده ای از اطلاعات دارویی کار بسیار سنگین وطاقت فرسایی بوده که با تلاش جمع کثیری از اساتید دانشگاه های علوم پزشکی کشور محقق شده است. این اطلاعات دائما در حال به روزرسانی است و روزانه حجم وسیعی از اطلاعات به اپلیکیشن و وب سایت افزوده می شود.
 تائید دانشگاه های مختلف علوم پزشکی را می توانید به تناسب استان محل فعالیت خود بر روی صفحه اول اپلیکیشن ملاحظه فرمائید. به عنوان مثال اگر موقع ثبت نام، استان تهران را انتخاب کنید لوگوی دانشگاه علوم پزشکی ایران،‌ در استان اصفهان لوگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و همین طور در ۱۷ استان، لوگوی دانشگاه مربوطه قابل مشاهده است که نشان دهنده تائید دانشگاه های معتبر کشور است.

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را بدون واسطه از داخل اپلیکیشن به مدیریت وب سایت منتقل کنید.
هم اکنون نسخه اندروید آماده بهره برداری می باشد. 

برای دریافت اپلیکیشن دارویاب، کلیک کنید

پشتیبانی ۲۴ ساعت (تلگرام)
۰۹۰۳۷۸۲۴۴۳۸
 
با تشکر
دکتر محسن صنیعی

      

گلوریپا، کنترل قند خون و فراتر از آن محصولات بارج اسانس لووتیروکسین آپیرابان اکولایف رازک پودر شیرین کننده رژیمی دورالایف اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info
تازه های دارویی
دارو های پر مصرف ایران
آخرین اخبار

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب