کپسول آنتی فورگت - آنتی فرگت

Anti Forget Capsule

در کدام داروخانه موجود است؟

سلامت گستر آرتیمان [ ایران ]

داروهای گیاهی

  • کاربرد درمانی : کپسول آنتی فورگت – آنتی فرگت که از عصاره گیاه جینکوبایلوبا تهیه شده است و با بهبود جریان خون مغز از طریق باز کردن عروق و کاهش غلظت خون به پیشگیری از آلزایمر و زوال عقل، افزایش تمرکز و حافظه کمک می کند.
پروین رضازاده (1400/1/7)
پدر زالربان ۱۰ مصرف میکند.ایا قرص حافظه ای می‌تواند مصرف کند؟ باتشکر
ناشناس (1398/9/16)
با سلام پدرم یکسالی است دچار زوال عقل شده و داروی اریسپت میخوره متاسفانه دارو گیر نمیاد ایا این کپسول هست ؟ میشه جایگزین کرد؟
سید حسینعلی مرتضوی (1398/5/8)
سلام من ۴ ماه پیش به گرفتگی لوله استاش گوش چپ همراه با کاهش شنوایی مبتلا شدم و هنوز هم کمی ادامه داره و بعد به پیشنهاد یکی از دوستان از کپسول آنتی فرگت و قرص بتاسرک و قرص تگرتول به مدت ۴ روز استفاده کردم که احساس کاهش شنوایی در گوش راست هم کردم و بعد قرص ها رو قطع کردم الان ۲ روزه که استفاده نمیکنم ولی احساس هوا گرفتگی و کاهش شنوایی هر دو گوش ادامه داره، ممکنه از عوارض قرص ها باشه یا خیر؟ ممنونم اگر پاسخ بدید
دکتر محسن صنیعی - داروساز، مدیر وب سایت دارویاب (1398/5/8)
داروهای فوق جهت درمان گرفتگی شیپور استاش نیست. مصرف بتاسرک و تگرتول بدون تجویز پزشک توصیه نمی شود. عوارضی که می فرمائید مربوط به این داروها نیست.

چنانچه در خصوص "کپسول آنتی فورگت - آنتی فرگت" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image
مطالب و رویداد های ویژه

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب