کپسول آدولیور

ADOLIVER CAPSULE

دریافت اپلیکیشن دارویاب در کدام داروخانه موجود است؟
اشبال شیمی [ ایران ]

داروهای گیاهی

  • کاربرد درمانی :

    کپسول آدولیور از 4 ماده موثره تشکیل شده است که شامل: اس-آدنوزیل-ال-متیونین، گلوتاتیون، فسفوکمپلکس (فسفاتیدیل کولین + سیلی بین) و ویتامین E است. کپسول آدولیور دارای اثرات آنتی اکسیدان قوی است و با کاهش عوامل التهابی و تنظیم جریانات صفراوی باعث بهبود عملکرد کبد می شود. این دارو در بیماران مبتلا به کبد چرب الکلی و غیر الکلی و کاهش مسمومیت ناشی از مواد مخدر کاربرد دارد.

اطلاعات دارویی کپسول آدولیور

کپسول آدولیور

تولید کننده: اشبال شیمی (ایران)

کاربرد درمانی:  آدولیور دارای 4 ماده موثره است که نقش موثری در محافظت از کبد ایفا میکنند و شامل اس-آدنوزیل-ال-متیونین ، گلوتاتیون، فسفوکمپلکس (فسفاتیدیل کولین + سیلی بین) و ویتامین E هستند که از طریق افزایش فعالیت های آنتی اکسیدانی، کاهش عوامل التهابی و تنظیم جریان صفراوی باعث پاکسازی کبد و بازسازی سلول های کبدی و درنتیجه بهبود بیماری های کبدی (کبدچرب الکلی و غیر الکلی) و مسمومیت ناشی از مصرف داروها و یا مواد مخدر میشوند.


مکانیسم:
مولکول S-Adenosyl-L-Methionine (SAM-e) از طریق متیلاسیون و سنتز  پروتئین ها به حفظ و بازسازی سلول های کبدی کمک میکند. این مولکول همچنین از طریق ترنس سولفوراسیون، باعث تولید گلوتاتیون ، مهمترین آنتی اکسیدان بدن شده و همچنین از طریق تحریک جریان صفراوی و تولید نمک های صفراوی به پاکسازی کبد و بهبود اختلالات کبدی کمک میکند. 
SAMe  با بهبود عملکرد اینترفرون ها دارای اثر ضد ویروسی است و در درمان بیماری هایی مثل هپاتیت نوع B و C میتواند موثر باشد. همچنین از طریق کاهش تولید سایتوکاین ها دارای خواص ضد التهابی است و میتواند در درمان بیماری های مزمن کبدی موثر باشد.


مولکول S-acetyl Glutathione فرم استیله گلوتاتیون است که نسبت به گلوتاتیون غیر استیله دارای زیست دسترسی حدود 68 درصد بالاتر است و یک آنتی اکسیدان قوی محسوب میشود.
مولکول Phosphocomplex از دو بخش فسفاتیدیل کولین و سیلی بین تشکیل شده است. سیلی بین مهمترین بخش سیلی مارین (گیاه خار مریم) است که نقش موثری در حفظ گلوتاتیون ایفا میکند. به دلیل زیست دسترسی پایین سیلی بین ، در کمپلکس فسفاتیدیل کولین قرار داده شده است. سیلی بین از طریق بهبود عملکرد پانکراس به کاهش مقاومت انسولینی و کاهش کلسترول خون نیز کمک میکند.
ویتامین E از مهمترین آنتی اکسیدان هایی محسوب میشود که در بیماری های کبدی عملکرد موثری دارد.

مزایای مصرف آدولیور
با توجه به کیفیت بالای مواد اولیه استفاده شده در آدولیور و عدم ایجاد عوارض جانبی در صورت مصرف طولانی مدت، این محصول در مقایسه با سایر محصولات مورد استفاده در زمینه های ذکر شده میتواند گزینه مناسبی جهت کمک به درمان بیماران مبتلا به اختلالات کبدی باشد.

قیمت هر جعبه: 6850000 ریال

چنانچه در خصوص "کپسول آدولیور" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image