کپسول آلزاستاپ

AlzStop Capsule

دریافت اپلیکیشن دارویاب در کدام داروخانه موجود است؟
داروسازی باریج اسانس [ ایران ]
داروهای گیاهی
  • دمای نگهداری : كمتر ٣٠ درجه سانتيگراد
  • بیمارستانی : خیر
  • شیمی درمانی : خیر
  • تحت نظارت : خیر
  • فروش با نسخه : خیر
اطلاعات دارویی کپسول آلزاستاپ

آلزاستاپ باریج

کپسول الزاستاپ در درمان سلول های آسیب دیده مغز و نیز جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری آلزایمر موثر است.

آلزایمر یا فراموشی نوعی اختلال در مغز محسوب می شود، که معمولا با افزایش سن خودش را نشان می دهد.

در این بیماری فرد اغلب حافظه بلند مدت خود را دارد ولی حافظه ی کوتاه مدت آن آسیب می بیند. در بیماری آلزایمر، مغز به تدریج کوچک شده و اختلالاتی در حافظه، گفتار و عملکرد فرد ایجاد می نماید.

اگر می خواهید خطر ابتلا به آلزایمر را در خود کاهش دهید باید روزانه ورزش منظم بدنی، فکری و تقویتی ذهن انجام دهید. هر روز مطالعه کنید و بسته های غذایی مناسب شامل ماهی ها، سبزیجات و غلات مصرف نماید. و خود را از استرس ها و تنش های بی مورد دور نگه دارید.

محصول آلزاستاپ ترکیبی از گیاهان سعد کوفی(Cyperaceae)، کندر(Boswellia thurifera)، فلفل سیاه (pipe nigrum)، زنجبیل(Zingiber officinale) و عسل است.

کندر که از گذشته به عنوان شاه داروی تقویت حافظه به کار می رفته و تا به امروز اثربخشی بسیاری داشته است. سرشار از آنتی اکسیدان است و از بدن در برابر عفونت ها محافظت می کند.

سعد کوفی نیز گیاهی است با طبع گرم و خشک که از سردی مغز جلوگیری می کند. مغز اگر دچار رطوبت بیش از حد یا سردی گردد، دچار اختلال می شود.

این گیاه علاوه بر بهبود آلزایمر، تسکین دهنده قوی درد ، ضد سرگیجه و بهبود دهنده ی میگرن است.

زنجبیل نیز با طبع گرم و داشتن آنتی اکسیدان، از روند رشد آلزایمر جلوگیری کرده و برای تقویت حافظه ماده ای موثر محسوب می شود.

عصاره ی تمامی گیاهان ذکر شده در محصول آلزاستاپ باریج موجود است و ترکیب این گیاهان در کنار هم، به عنوان بهترین دارو برای جلوگیری از ابتلا به آلزایمر محسوب می شود.

به علاوه خاصیت طبیعی و ارگانیک بودن محصول از نگرانی شما در برابر مصرف داروهای صنعتی می کاهد و به شما آرامش خاطر ناشی از بهبودی و سلامتی را هدیه می دهد..

چنانچه در خصوص "کپسول آلزاستاپ" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image

مطالب و رویداد های ویژه

داروسازی باریج اسانس

سایر برند های این شرکت

گلوتریو ونوستات آپیرابان فرگلایسین لوسیدامین اعزام دانشجو به روسیه اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب