کپسول گرین فیت باریج

Greenfit Barij Capsule

دریافت اپلیکیشن دارویاب در کدام داروخانه موجود است؟
داروسازی باریج اسانس [ ایران ]
اطلاعات دارویی کپسول گرین فیت باریج

گرین فیت:

یکی از مهمترین بیماری های شایع در جهان چاقی و افزایش وزن می باشد که با صنعتی شدن هر چه بیشتر جوامع، رو به افزایش است.

چاقی عوامل متعددی دارد از جمله می توان به:

کم تحرکی و عدم ورزش

استفاده نادرست از مواد غذایی و گرایش به سمت مصرف غذاهای چرب اشباع شده

عدم مصرف کافی مواد غذایی حاوی فیبر از جمله انواع سبزیجات و میوه ها

با افزایش وزن و چاقی بیماری های مختلفی سلامتی افراد جامعه را تهدید می نماید از جمله این بیماری ها می توان به

کبدچرب

مشکلات صفراوی

عدم توانایی تمرکز در خواب به عبارتی افراد چاقی که با کمبود خواب مواجه می شوند در ادامه مشکلات متعدد دیگری از جمله استرس و اضطراب را نیز تجربه می نمایند و این امر سلامتی آن ها را بیشتر به خطر می اندازد.

با توجه به مطالب ارائه شده تغییر سبک زندگی و از طرفی مصرف برخی داروهای گیاهی مکمل می تواند به رفع مشکل چاقی کمک نماید.

داروی گرین فیت با داشتن درصد خالصی از عصاره گیاهان زیره، رازیانه، مرزنجوش، سداب، زنیان به عنوان دارویی موثر در درمان چاقی محسوب می شود که به دلیل گیاهی بودن اثرات مضر مواد شیمیایی و صنعتی را ندارد و رضایت حاصل از کاهش وزن را در پایان دوره مصرف برای شما به ارمغان می آورد.

گیاهاه زیره سیاه (Carum carvi) بومی قاره آسیا و از موثرترین گیاهان دارویی در کاهش وزن محسوب می شود که استفاده ازآن قدمتی دیرینه دارد. همچنین این گیاه به بهبود مشکلات گوارشی نیز کمک می نماید.

از طرفی محققان در مطالعات نختلف بیان نمودند که زیره سیاه سبب تسکین درد، تقویت کننده قوای جنسی، افزایش دهنده شیر مادران نیز می باشد و به عنوان بهترین دارو برای داشتن رژیم غذایی مناسب و کاهش وزن محسوب می شود.

رازیانه (Foeniculum vulgare) یا بادیان رومی گیاهی مدیترانه ای با خواص ضدالتهابی و ضد اکسیدانی و بهبود دهنده مشکلات گوارشی به عنوان گیاهی موثر در کاهش وزن محسوب می شود.

مرزنجوش (Origanum vulgare) نیز به عنوان گیاهی موثر در درمان مشکلات عصبی محسوب می شود، درمان مشکلات تنفسی، مشکلات گوارشی و نفخ معده، رفع عفونت روده موثر بوده همچنین نقش موثری در کاهش روند چاقی نیز دارد.

چنانچه در خصوص "کپسول گرین فیت باریج" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image

مطالب و رویداد های ویژه

داروسازی باریج اسانس

سایر برند های این شرکت

گلوریپا، کنترل قند خون و فراتر از آن ونوستات آپیرابان فرگلایسین اعزام دانشجو به روسیه اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب