سافت ژل آسیفر کمپلکس وبر نچرالز

Acifer Complex Webber Naturals Softgel

در کدام داروخانه موجود است؟

webber naturals [ کانادا ]
كاطا

اطلاعات دارویی سافت ژل آسیفر کمپلکس وبر نچرالز

توضیحات
اسید فولیک : اسيد فولیک از ويتامين هاي گروه B محسوب می شود و در خون سازی تاثیر مهمی دارد. اگر مکمل این ویتامین به مقدار زیاد مورد استفاده قرار گیرد، ترکیبات غیر قابل جذبی با روی تشکیل می دهد، در نتیجه از جذب این عنصر جلوگیری می کند و موجب دفع روی و عوارض کمبود این ماده ی معدنی در بدن می شود.
آهن : این عنصر در بدن انسان نقش مهم و حیاتی به عهده دارد و در خون سازی موثر است. همچنین در تنفس سلولی نقش مهمی به عهده دارد و موجب افزایش قدرت ایمنی بدن می شود و در قدرت یادگیری به خصوص در کودکان موثر است.منابع گیاهی آهن جذب خوبی ندارند، ولی آهن موجود در منابع حیوانی به خوبی جذب شده و در بدن مورد استفاده قرار می گیرد.
برخی افراد برای حفظ سلامت و افزایش مقاومت در برابر بیماری ها خودسرانه از منابع دارویی آهن از قبیل قرص، شربت يا آمپول استفاده می نمایند. چنانچه این کار بدون توصیه ی پزشکی صورت گیرد، نه تنها مفید نیست، بلکه می تواند به سلامت انسان لطمات جدی وارد سازد و حتی ممکن است موجب عوارضی از قبیل: تجمع غیر طبیعی آهن در کبد - تخریب شریانها - عوارض قلبی- عروقی - تخریب بافتها و عوارض ناگوار دیگری در بدن شود.

چنانچه در خصوص "سافت ژل آسیفر کمپلکس وبر نچرالز" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image
مطالب و رویداد های ویژه