کرم ژل موضعی ونوپلنت

Venoplant Topical Cream Gel

دریافت اپلیکیشن دارویاب در کدام داروخانه موجود است؟
Aesculapius Farmaceutici [ ایتالیا ]
پارس بهروزان جم
داروهای گیاهی
اطلاعات دارویی کرم ژل موضعی ونوپلنت

ونوپلنت چیست؟
نام برند: ونوپلنت
نام ژنریک دارو:‌ آنتی هموروئید
شرکت تولید کننده:cipla 
دوزهای موجود: کرم و ژل 30 و 100 گرمی 
موارد مصرف:  درمان کوتاه مدت و سریع هموروئید (بواسیر) و واریس
اطلاعات تکمیلی: مواد موثره موجود در فرآورده : اسین (Escin) ، زانتالن ، هپارین ، عصاره گیاه سنتلا وعصاره گیاه ملیلوتوس است.  اسین (Escin) : ترکیب اصلی گیاه شاه بلوط هندی است و علایم اختلالات وریدی مانند تورم و سنگینی پاها ، درد و خارش را کاهش می دهد. زانتالن : از میوه گیاه Zanthalene Alatum استخراج می شود که ضمن کاهش تحریک و سوزش ، اثرات تسکین دهنده درد نیز دارد. هپارین : یک موکو پلی ساکارید با اثر ضد انعقادی است و مصرف موضعی آن علاوه بر اینکه به کاهش ایجاد هماتوم و اختلالات گرش خون وریدی کمک می کند. عصاره گیاه سنتلا : ترکیبات تری ترپنوئیدی گیاه سنتلا با تاثیر بر روی بافت پوست و گردش خون وریدی ، به تخلیه مایعات بافتی کمک می کند ، ترمیم بافت همبند را تحریک کرده و نفوذ پذیری ریز جریان های خونی را بهبود می بخشد. عصاره گیاه ملیلوتوس : بخش های هوایی این گیاه حاوی کومارین می باشند که به کاهش ادم ناشی از نارسایی وریدی کمک می کند. فرمولاسیون غیرچرب و جذب بسیار سریع دارد. برطرف کننده شقاق، جای زخم و خونریزی ها، کاهش و رفع کامل درد، التهاب و تورم، برطرف کننده سوزش، خارش و مشکلات دفع. قبل از مصرف ، ناحیه مورد نظر را کاملا تمیز کنید و روزانه سه تا چهار بار مقدار مناسبی از ژل را در محل بمالید. پیش از مصرف در دوران بارداری و شیردهی با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

مریم (1400/1/18)
علت درد و سوزش شاید به خاطر وجود جراحت یا آسیب دیدگی در محل استعمال هس!
حسین.ع (1399/12/23)
درد و سوزش این دارو خیلی زیاد هست .آیا مشکلی وجود دارد یا از عوارض معمول این دارو می باشد؟ در چه صورت از این دارو استفاده نشود؟ اگر درد و سوزش ادامه دار شود چه باید کرد؟
محبوبه ذلقی (1399/11/28)
منم استفاده میکنم دردوسوزش بیشترمیشه
ناشناس (1398/10/3)
من از پودر برگ سنا استفاده کردم با وازلین عالی بود اما این بعد استفاده سوزش رو ببشتر میکنه دلیلش چیه
ناشناس (1398/9/10)
سلام خسته نباشید من از این کرم امروز ۳بار استفاده کردم ولی دردم شدید تر شده

چنانچه در خصوص "کرم ژل موضعی ونوپلنت" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image

مطالب و رویداد های ویژه

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب