پودر مگ فیز 183 گرم

CORAL MAG FIZZ 183 Gr Powder

Coral [ امریکا ]
گروه دارویی یاسین
اطلاعات دارویی پودر مگ فیز 183 گرم

کورال مگ فیز
ترکیبات:

منیزیم (سیترات مالئات) ۳۰۰ میلی گرم
پتاسیم (بیکربنات) ۵۰۰ میلی گرم
سایر مواد افزودنی: اسید سیتریک٬ مالتودکسترینریال٬ ساکرالوز٬ سیلیکا و طعم دهنده طبیعی

مورد استفاده کورال مگ فیز:
-تسکین و رفع گرفتگی عضلانی
-تامین منیزیم و پتاسیم مورد نیاز بدن
-مناسب برای ورزشکاران
-طراحی شده برای ورزش های حرفه ای
-فاقد آثار منفی دوپینگ

مشخصات ویژه:
-طعم عالی (لیموی طبیعی)
-موثر و قوی
-بدون گلوتن و مواد افزودنی شیمیایی
-جذب بالا به علت پودری بودن

طریقه مصرف:
یک پیمانه در یک لیوان آب و یا هر نوشیدنی دیگر حل کرده و بنوشید. روزانه یک یا دو بار و یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

شرایط نگهداری:
در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد، دور از نور و رطوبت و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

اطلاعات بیشتر در خصوص پودر کورال مگ فیز
اگر تا به حال منیزیوم و پتاسیم کافی به بدنتان نرسیده است پس با مصرف این محصول میزان مورد نیاز روزانه تان را بدون هیچگونه زحمتی دریافت کنید.
منیزیم یکی از مهمترین مواد معدنی مورد نیاز بدن می‌باشد که نقش مهمی را در سلامت اعصاب و عضلات ایفا می‌کند. همچنین می‌تواند در تنظیم ریتم قلب کمک کرده و استقامت استخوان‌ها توسط جذب کلسیم و پتاسیم را افزایش دهد. این مکمل به گرفتگی‌های عضلانی ساق پا نیز کمک چشم‌گیری می‌کند.
پتاسیم هم یک عامل مهم برای تعادل آب بدن می‌باشد که در صورت اختلال در تنظیم، عملکرد اعصاب و عضله دچار اشکال می‌گردد.
ترکیب پتاسیم و منیزیوم درد و گرفتگی‌های عضلانی را برطرف نموده و در نتیجه تحرک را افزایش می‌دهند.

کاربرد پتاسیم در بدن چیست؟
هر سلولی دارای یک پمپ سدیم پتاسیم است که سدیم را از سلول به خارج و پتاسیم را به داخل سلول هدایت می‌ کند. این پمپ برای فعالیت‌ های ماهیچه ‌ای و عصبی اهمیت ویژه ‌ای دارد و به همین علت است که کمبود پتاسیم ابتدا بر ماهیچه‌ ها و اعصاب اثر می‌ گذارد.
فقدان پتاسیم همچنین سبب کاهش سطوح گلیکوژن ذخیره شده می شود و این امر می‌ تواند به وسیله ی کاهش سریع انرژی، ورزش را کند و سبب ضعف و خستگی شدید ماهیچه‌ ای که از اولین علایم کمبود هستند، ‌شود.
از این رو پتاسیم یکی از مواد مغذی مورد نیاز بدن است. این ماده ی معدنی موجب افزایش شادابی و تحرک در فرد می شود، فشار خون بالا را کنترل می کند و خطر ابتلا به سکته ی مغزی را کاهش می دهد. همچنین مصرف پتاسیم سبب کاهش عصبانیت و در نتیجه افزایش شادابی و تحرک در فرد می‌ شود. پتاسیم به کنترل فشارخون بالا کمک می کند
بسیاری از تحقیقات نشان داده ‌اند که یک رژیم کم پتاسیم و پر سدیم نقش مهمی در ابتلا به سرطان و بیماری‌ های قلبی عروقی ایفا می‌ کند، به طوری که یک رژیم کم سدیم و پُرپتاسیم سبب پیشگیری از ابتلا به این بیماری‌ ها می‌ شود.

سطوح پایین پتاسیم با فشار خون بالا ارتباط دارد و در اغلب افراد، محدودیت سدیم به تنهایی سبب بهبود کنترل فشار خون نمی‌ شود و باید با دریافت بالای پتاسیم همراه باشد. پتاسیم خطر ابتلا به سکته مغزی را کاهش می دهد
متخصصان علوم پزشکی در آمریکا در یک تحقیق جدید تاکید کردند که مصرف مواد غذایی غنی از پتاسیم خطر ابتلا به سکته ی مغزی و بیماری ‌های قلبی را کاهش می ‌دهد.
این متخصصان در آزمایشات جدید خود دریافته ‌اند که مصرف این گروه از مواد غذایی خطر بروز سکته مغزی را تا 21 درصد کاهش می ‌دهد و در پیشگیری از بروز بیماری‌ های قلبی نیز می ‌تواند موثر و مفید باشد .
تحقیقات نشان می دهند میانگین روزانه مصرف غذاهای حاوی پتاسیم در بسیاری از کشورهای جهان کمتر از مقدار توصیه شده از سوی مقامات بهداشتی است در حالی که مقدار مناسب مصرف این ریزمغذی خطر ابتلا به سکته ی مغزی و بیماری‌ های قلبی وعروقی را کاهش می‌ دهد.

علایم ظاهری کمبود پتاسیم در بدن چیست؟
علائم کمبود پتاسیم در بدن شامل خستگی، خواب آلودگی، ضعف عضلانی،یبوست، نامنظمی ضربان قلب و تأخیر در تخلیه معده هستند.
مکمل کورال مگ فیز از جمله مکمل های غذایی است که حاوی پتاسیم و منیزیم بوده و به منظور جلوگیری و درمان گرفتگی عضلانی وتسکین درد و بالا بردن سطح انرژی استفاده میشود.
این مکمل که با طعم لیمو در قالب پودر عرضه می شود، به دلیل وجود منیزیم از نوع سیترات در ترکیبات آن، برای بیمارانی که مستعد سنگ کلیه هستند گزینه بسیارمناسبی به شمار می آید.
مقدار پتاسیم و منیزیم استفاده شده در این مکمل بر اساس نیاز روزانه بدن طراحی شده است و درنتیجه کمبود بدن به این دو عنصر را به خوبی جبران می کند.

گروه دارویی یاسین وارد کننده و پخش کننده انحصاری محصولات کورال در بازار می باشد

شماره تلفن 02144011027 و شماره تلگرام 09018736443 آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شما در خصوص محصولات کورال آمریکا می باشد.
 

واحد برندینگ گروه دارویی یاسین


تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب