اپلیکیشن دارویاب

نسخه اندروید و ای او اس بانک اطلاعات دارویی دارویاب (Android / IOS)

نرم افزار اطلاعات دارویی
با توجه به احترام فوق العاده ای که برای مخاطبین گرانقدر خود قائل هستیم تلاش نموده ایم تا با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا
، نرم افزار دارویاب را در اختیار جامعه محترم پزشکی کشور قرار دهیم.

نصب نرم افزار دارویاب بر روی گوشی تلفن همراه بیش از ۱۵۰ هزار پزشک، داروساز، پرستار و دانشجوی رشته های مذکور باعث افتخار ماست و مسئولیت ما را در قبال تولید محتوا بیش از پیش سنگین تر نموده است.

گرچه به هیچ عنوان جایگاه فعلی نرم افزار را ایده آل نمی دانیم و خود را در ابتدای راه احساس می کنیم، ولی تمام همت خود را برای بهینه سازی آن بکار گرفته ایم و مستحضرید که جمع آوری چنین حجم گسترده ای از اطلاعات دارویی کار بسیار سنگین وطاقت فرسایی بوده که با تلاش جمع کثیری از اساتید دانشگاه محقق شده است. امیدواریم با انتقادات سازنده خود ما را در این راه یاری فرمائید.

هم اکنون نسخه اندروید و آی او اس نرم افزار برای گروه های مختلف پزشکی آماده بهره برداری است و دائما در حال تکمیل و به روز رسانی اطلاعات آن هستیم.
 برای دریافت
نسخه تخصصی اپلیکیشن دارویاب
، لازم است تصویر کارت حرفه ای (از قبیل کارت نظام پزشکی٬ نظام پرستاری٬ نظام دامپزشکی .....) و یا کارت دانشجویی خود را به شماره ذیل ارسال فرمائید. جامعه محترم پزشکی چنانچه پس از نصب نرم افزارِ دارویاب٬ عملکرد آن را مفید دانستید لطفا مبلغ پانصد هزار ریال به شماره کارت  ۶۱۰۴۳۳۷۸۴۰۰۷۷۱۱۷ واریز و تصویر آن را از طریق تلگرام به شماره ذیل ارسال فرمائید:
۰۹۰۳۷۸۲۴۴۳۸
با تشکر
دکتر محسن صنیعی

       

گلوریپا داروسازی عبیدی مکمل ورزشی هانی ژل فروشگاه دارویی دارویاب- داروخانه آن لاین آفتوژل اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info
تازه های دارویی
دارو های پر مصرف ایران
آخرین اخبار

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب