کپسول هیرویت (هیر ویت)

Hair-Vit(Hair Vit) Capsule

در کدام داروخانه موجود است؟

healthaid [ بریتانیا ]
نیک اختر آریا

  • کاربرد درمانی : هیرویت هلث اید را می توان برای کمک به رشد، ترمیم و درخشندگی مو ها استفاده کرد. به دلایل مختلفی از قبیل نوسانات هورمونی، استرس، رژیم غذایی نا مناسب و کمبود ویتامین ها و مواد معدنی، ممکن است موهای ما ویژگی ای سلامت خود را از دست بدهند. هیرویت هلث اید با فرمولی غنی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای تقویت سلامت مو می تواند با تقویت فولیکول های مو به ضخامت و درخشندگی آن ها کمک کند، سبب کاهش ریزش مو در زنان و مردان شده و مواد مغذی مورد نیاز برای رشد مو را فراهم کند. هیرویت هلث اید حاوی ویتامین های گروه ب برای حفظ مو های طبیعی و کاهش استرس و کمک به تنظیم عملکرد هورمونی، ال سیستین و متیونین برای تولید کراتین جهت قدرت و درخشندگی مو ها می باشد.
Emma (1399/2/9)
سلام. من حدود ۳ ماه کپسول هیرویت رو با قرص مولتی ویتامین باهم میخوردم و تا حدود زیادی جلوی ریزش موی من گرفته شد. تا جایی که کرونا باعث شد من مدت زیادی خونه باشم و بیرون نرم و همین مسئله باعث شد من یبوست بگیرم و خوردن هیریت رو قطع کنم. قطع کردن قرص همانا، و ریزش مجدد موهای من همانا.☹️☹️سوالی که داشتم اینه که چه مدت زمانی باید خوردن هیرویت رو ادامه بدم تا برای همیشه ریزش موهام قطع بشه؟
جاویدنجفی (1398/4/16)
سلام ۱۵روزه کاشت موانجام دادم .خاستم میشه قرص هیرویت وفیناسترایدوشروع کنم .ممنون میشم

چنانچه در خصوص "کپسول هیرویت (هیر ویت)" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image
مطالب و رویداد های ویژه

healthaid

برند های مرتبط از این شرکت

سایر برند های این شرکت

گلوتریو ونوستات روجا اورسوبیل لوسیدامین اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب