کپسول کورال جوینت اند کلاژن 120 عددی

CORAL JOINT & COLLAGEN 120 Capsule

Coral [ امریکا ]
گروه دارویی یاسین
اطلاعات دارویی کپسول کورال جوینت اند کلاژن 120 عددی

کورال جوینت اند کلاژن
شکل دارویی:
کپسول
موارد مصرف:
-مناسب برای افراد مسن
-جلوگیری از آرتروز و پوکی استخوان
-کمک به تقویت مفاصل
-حفظ قدرت و خاصیت کشسانی مفاصل


کورال جوینت اند کلاژن

مقدار مصرف: روزانه چهار کپسول یا طبق دستور پزشک

مقادیر محتویات محصول به ازاء چهار کپسول:
ویتامین د۳                 ۸۰۰ واحد
ویتامین کا۱                 ۴۰ میکروگرم
کلسیم                        ۳۰۰ میلی گرم
گلوکزآمین( گیاهی)      ۱۵۰۰ میلی گرم
کندروتین سولفات       ۵۸۰ میلی گرم
بیوسل کلاژن               ۴۰۰ واحد
کلاژن هیدرولیز شده     ۲۴۰ میلی گرم
هیالورونیک اسید          ۴۰ میلی گرم
ام.اس.ام                     ۲۰۰ میلی گرم
ویتامین کا۲                ۴۰ میکروگرم
سایر ترکیبات               ۶۸ میلی گرم
سایر ترکیبات شامل: کلسیم اسکوربات، اسید مالیک، بتائین و ۷۳ ماده معدنی از قبیل کروم، مس، ید، لیتیوم، منگنز، مولیبدن، فسفر، پتاسیم، سلنیوم، سلیکون، سدیم، روی و غیره

مشخصات ویژه
گلوکوزامین (عنصر سازنده‌ی بافت‌های غضروفی)کندرویتین (عنصر ارگانیک سازنده بافت‌های پیوندی) MSM بصورت سولفور (ماده معدنی سازنده کلاژن) حاوی ویتامین های K1 & K2 (حفظ سلامت عروق و استخوان‌ها)حاوی ویتامین D3 (موثر در جذب کلسیم و ماده معدنی مرجانی) بدون طعم و رنگ افزودنی ساخته شده بصورت BIO COLLAGEN فاقد گلوتن، سویا، ترکیبات لبنی و غلات، دارای تعادل اسید و بازی

روش مصرف:
روزانه 4 کپسول گیاهی یا طبق دستور پزشک مصرف شود.
هشدار مصرف: کلسيم و منيزيوم با برخی داروها از قبيل آنتی بيوتيک ها ، بيس فوسفونات ها و داروهای فشارخون تداخل دارند، لذاپيش از مصرف با پزشک يا داروساز خود مشورت نماييد.

توضیحات بیشتر
پوکی استخوان

وقتی فردی نمی‌تواند کلسیم مورد نیاز بدن را از طریق منابع غذایی دریافت کند لازم است از قرص مکمل کلسیم به ویژه کلسیم D استفاده نماید. کلسیم، مهم‌ترین ماده مغذی برای پیشگیری از پوکی استخوان است و توصیه می‌شود افراد روزانه 1000 میلی‌گرم کلسیم دریافت کنند.
در جوانی برای تشکیل استخوان‌ها روزانه 600 میلی‌گرم کلسیم لازم است که معمولاً از طریق رژیم غذایی دریافت می‌شود و درصورت کمبود باید از مکمل های غذایی کمک گرفته شود و از دهه 4 و 5 زندگی و به ویژه برای خانم‌ها استفاده از این مکمل های غذایی اهمیت بیشتری پیدا می کند.
توصیه می‌شود مکمل کلسیم صبح یا شب خورده شود و در وعده ناهار مصرف نشود. خوردن آب زیاد هم از رسوب کلسیم در کلیه‌ها پیشگیری می‌کند.
اگر چه بسیاری از مردم معتقدند مصرف قرص مکمل کلسیم در کلیه‌ها رسوب می‌کند ولی باید توجه داشت که این مشکل در افرادی بروز می کند که بی‌رویه از مکمل‌ها استفاده می‌کنند و در فردی که نیازمند دریافت کلسیم است این نگرانی وجود ندارد
این محصول با فرمولی پیشرفته‌ای قابلیت ترمیم و سلامت مفاصل را برعهده دارد.در این محصول کلاژن که عامل حفظ قدرت و خاصیت کشسانی در بافت‌ها و مفاصل می‌باشد با همراهی BIOCELL که موثر در سیستم ایمنی می‌باشد، پشتیبانی و حرکت مفاصل را برعهده دارند.
شماره تلفن 02144011027 و شماره تلگرام 09018736443 آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شما در خصوص محصولات کورال آمریکا می باشد.

واحد برندینگ گروه دارویی یاسین


تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب