قرص روکشدار پیوراسکین

PureSkin F. C. TAB

در کدام داروخانه موجود است؟

داروهای گیاهی

  • دمای نگهداری : كمتر ٢٥ درجه سانتيگراد
  • بیمارستانی : خیر
  • شیمی درمانی : خیر
  • تحت نظارت : خیر
  • فروش با نسخه : خیر
  • کاربرد درمانی : قرص روکشدار پیور اسکین از عصاره گیاه بابا آدم تهیه شده است و دارای اثرات ضد التهابی و ضد باکتری است که اثرات سودمند بسیاری برای پوست دارد. استفاده از قرص روکشدار پیور اسکین می تواند به تسکین اگزما، کاهش چین و چروک، برطرف کردن آکنه های باکتریایی و همچنین تسکین پسوریازیس کمک کند.
اطلاعات دارویی قرص روکشدار پیوراسکین

پیوراسکین

هر قرص روکش‌دار دارای 350 میلی‌گرم پودر ریشه باباآدم که دارای حداقل 45 صدم درصد فنل کلروژنیک اسید است. سایر اجزای فرآورده، عبارتند از: آویسل، کروسپوویدین، پی‌وی‌پی، تالک و استئارات منیزیم.

آثار فارماکولوژیکی و مکانیزم اثر:

باباآدم به­عنوان یک گیاه شاخص برای پاکسازی پوست شناخته شده و اثرات مفید آن در دارونامه­های معتبر دنیا گزارش و تایید شده است. نقش این گیاه از طریق مکانیزم­های مختلف اعمال می­شود. این گیاه دارای خواص آنتی­اکسیدانی بوده و بدین­وسیله پوست را از آسیب­های اکسیداتیو محافظت می­کند. مواد موثر موجود در ریشه باباآدم با تاثیر بر کبد و سیستم لنفاوی، به­عنوان یک تصفیه کنندۀ خون عمل نموده و سموم بدن را پاکسازی می­کند (1 تا 9). اثر آنتی­اکسیدانی و حفاظتی ریشه بابا آدم بر کبد به اثبات رسیده است (9). این گیاه همچنین خواص دیورتیک داشته و از این طریق نیز به تصفیه خون در کلیه­ها کمک می­کند. ریشه باباآدم همچنین دارای خواص ضد میکروبی و ضد التهابی می­باشد (13). این گیاه غنی از آهن بوده و برای غنی­سازی خون و تقویت بدن مفید می­باشد (9). ریشه باباآدم همچنین ممکن است اثرات مفیدی بر قوای جنسی داشته باشد (10). این گیاه همچنین بدلیل دارا بودن درصد بالای پروبیوتیک اینولین، به بهبود عملکرد دستگاه گوارش کمک نموده ممکن است در بهبود زخم­های گوارشی مفید باشد ( 11).

موارد مصرف:

موثر در تصفیه خون، پاکسازی پوست (رفع سبوره، اگزما، جوش و آکنه).

موارد منع مصرف:

هشدارها و موارد منع مصرف:

چنانچه به گیاه بابا آدم و یا هر یک از اجزای این فرآورده حساسیت دارید از مصرف آن خودداری نمایید.

مصرف برای زنان باردار یا شیرده و کودکان زیر 12 سال توصیه نمی­شود. همچنین در بیماران دارای ادم ناشی از اختلال عملکرد قلب و کلیه منع مصرف دارد.

عوارض جانبي:

با مصرف مقادیر مجاز، تا کنون عوارض جانبی گزارش نشده است. ممکن است عوارض جانبی در برخی افراد مشاهده شود. در صورت ایجاد و توسعه علایم استفاده از فرآورده را قطع کرده با پزشک خود تماس بگیرید.

هشدارها و احتیاط­های لازم:

در صورتی که همزمان تحت درمان با داروهای دیگری هستید حتما به پزشک خود اطلاع دهید. این فرآورده لخته شدن خون را کاهش می­دهد و در صورت مصرف همزمان با داروهای ضد انعقادی یا ضد انسداد خون ممکن است تداخل نشان داده و سرعت لخته شدن خون را کاهش دهد و موجب افزایش خونریزی شود. این فرآورده ممکن است بدلیل کاهش قند خون با داروهای دیابت تداخل داشته باشد.

مقدار مصرف دارو:

دستور مصرف:

افراد بالغ، یک کپسول صبح، ظهر و شب همراه با غذا. در صورت لزوم تا 5 کپسول در روز قابل استفاده است. دوره درمان یک ماه می­باشد.

از میزان توصیه شده بیشتر استفاده نشود.

نوع بسته بندی:

قرص روکش­دار پیوراسکین:3 بلیستر 10 عددی در جعبه (30 عددی) همراه با بروشور.

شرایط نگهداری:

فرآورده را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری کنید. دارو را در دمای کمتر از 30 درجه سانتی­گراد نگهداری کنید. نگهداری در بسته بندی اولیه انجام شود تا از رطوبت محیط حفظ شود.

www.vashapharma.com

چنانچه در خصوص "قرص روکشدار پیوراسکین" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image
مطالب و رویداد های ویژه