قرص گارلت 100 عددی

Garlet-No:100 S.C. Tablet

در کدام داروخانه موجود است؟

داروسازی امین [ ایران ]

داروهای گیاهی

  • دمای نگهداری : كمتر ٢٥ درجه سانتيگراد
  • بیمارستانی : خیر
  • شیمی درمانی : خیر
  • تحت نظارت : خیر
  • فروش با نسخه : خیر
  • کاربرد درمانی : قرص گارلت 100 عددی از عصاره سیر تهیه شده است و به طرق مختلفی به حفظ سلامت بدن کمک می کند. قرص گارلت 100 عددی یک ترکیب ضد التهاب است و می تواند به رفع التهاب مفاصل در افراد مبتلا به آرتروز کمک کند. همچنین استفاده از قرص گارلت 100 عددی با کمک به کاهش کلسترول و فشار خون به سلامت قلب و عروق و پیشگیری از آترواسکلروزیس منجر می شود. قرص گارلت 100 عددی دارای اثرات آنتی اکسیدانی نیز هست و علاوه بر این می تواند در تقویت سیستم ایمنی، از بین بردن عامل بیماری زا در زمان سرماخوردگی و حتی محافظت از کبد نقش مهمی بازی کند.
اطلاعات دارویی قرص گارلت 100 عددی

گـــارلت

قرص سیــر

خواص حيات بخش سير از دوران كهن شناخته شده است. تحقيقات انجام شده بوسيله محققين و دانشمندان جهان، در سالهاي بعد از 1950 همگي از اثرات حيات بخش سير حكايت دارند و هر قدر دامنه تحقيقات روي سير گسترده تر ميشود اثرات بيشتر و مهمتري به ثبوت مي رسد. 

گارلت در واقع سير تازه است كه با استفاده از آخرين اصول علمي و فني به شكل قرص درآمده است. در مواقعي كه پزشك سعي دارد تا بيماري هاي قلبي عروقي، زخم معده، افزايش فشارخون، افزايش چربي هاي خون، افزايش قند خون و را با داروهاي مختلف درمان كند، گارلت را مي توان همراه با داروها با اطمينان مصرف نموده و پس از كنترل بيماري، جهت پيشگيري و جلوگيري از بازگشت بيماري، گارلت را براي تمام عمر استفاده نمود. همچنين، گارلت در تأمين قدرت عمومي بدن موثر بوده و نيروي حيات بخش دارد. خواص آن كاملاً محسوس است و كساني كه بيش از يك ماه، گارلت را روزانه مصرف كنند اثرات بهبودي را به خوبي احساس مي كنند. از اثرات سیر می توان به موارد زیر اشاره نمود :

پائين آورنده چربيهاي خون (كلسترول، تري گليسريد)، پیشگیری از سکته قلبی با جلوگیری از لخته شدن خون و رقیق کردن آن، پائين آورنده فشارخون با اتساع عروق، جلوگیری از رشد و تکثیر هليكوباكترپيلوري (عامل مولد زخم معده) و تشديد اثر امپرازول، پائين آورنده قند خون، ضد التهاب و تسكين دهنده دردهاي مفصلي، تنظيم كننده اعمال دستگاه گوارش (ضد نفخ، ضد اسهـال، اشتهـا آور، ضد اسپاسم و آسان كننده هضم غذا)، موثر در ناراحتي دستگاه تنفسي (بيماري سل، خلط آور)، داراي اثرات ضد ميكروبي و ضد قارچي، به تأخير انداختن فعاليت سلولهاي سرطاني و پيشگيري از بروز سرطان، تقويت كننده پياز مو و جلوگيري از ريزش آن، مدر و مفيد در رفع سنگ كليه.

شکل داروئی :
- قرص پوششدار

تركيب :
هر قرص حاوي 400 ميلي گرم پودر سير خشك شده استاندارد شده بر اساس حداقل 600 میکروگرم الیسین و معادل تقريباً دو گرم سير تازه است.

مواد مؤثره :
سیر محتوی ترکیبات مؤثره شامل روغن فرار و ترکیبات سولفوره از جمله آلئین، آلیسین، آجوئن و دی آلیل دی سولفاید می باشد.

مقدار مصرف :
یک تا چهار نوبت در روز

موارد مصرف :
پائین آورنده چربی خون، ضد فشار خون، ضد تجمع پلاکت ها و فیبرینولیتیک، همچنین در تصلب شرائین، سرماخوردگی، سرفه، برونشیت و احتمال ابتلاء به عفونت کاربرد دارد.

موارد منع مصرف :
با توجه به اینکه مصرف مقادیر زیاد سیر حداقل 10 روز قبل از عمل جراحی به دلیل احتمال افزایش زمان انعقاد خون منع شده مصرف قرص گارلت قبل از جراحی توصیه نمی شود.

عوارض جانبي :
در موارد نادر باعث ایجاد اختلالات گوارشی، تغییر فلور میکروبی روده و یا واکنشهای آلرژیک می شود.

بارداری و شیردهی :
از آنجا که مطالعات کافی انجام نگرفته است مصرف این دارو در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.

شرايط نگهداري :
در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

چنانچه در خصوص "قرص گارلت 100 عددی" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image
مطالب و رویداد های ویژه

داروسازی امین

برند های مرتبط از این شرکت

سایر برند های این شرکت

گلوتریو ونوستات روجا اورسوبیل لوسیدامین اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب