محصولات شرکت صنعت دارویی شاری

محصولات شرکت صنعت دارویی شاری

نام دارو تولید کننده نام ژنریک
ENTECAVIR Shari 0.5 MG Tablet [قرص اتنکاویر شاری 0.5 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Entecavir
DAKLAVIR SHARI 30 MG Tablet [قرص داکلاویر شاری 30 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Daclatasvir
Royal jelly+Ginseng 200/62.5 mg SHARI TAB [قرص رویال ژلی+جنسینگ 200/62.5 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Royal jelly+Ginseng
ENTECAVIR Shari 1 MG Tablet [قرص انتکاویر شاری 1 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Entecavir
Vitamin E SHARI 100 IU TAB [قرص ویتامین ایی شاری 100 واحد] صنعت دارویی شاری Vitamin E
Phytosterol SHARI 800 mg TAB [قرص فیتوسترول شاری 800 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Glycine Soja
DACLATASVIR/SOFOSBUVIR SHARI 60/400 MG Tablet [قرص داکلاتاسویر/سوفوسبوویر شاری 60/400 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Daclatasvir+Sofosbuvir
ASA SHARI 81 MG Tablet [قرص آ اس آ شاری 81 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Aspirin
Ginseng SHARI 62.5 mg TAB [قرص جنسینگ شاری 62.5 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Panax ginseng
Cranberry SHARI 144 mg TAB [قرص کرنبری شاری 144 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Vaccinum macrocarpon
Calcium D3 SHARI TAB [قرص کلسیم د3 شاری] صنعت دارویی شاری Calcium
Green tea SHARI 300 mg TAB [قرص گرین تی شاری 300 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Camellia Sinensis
Vitamin A SHARI 2500 IU TAB [قرص ویتامین آ شاری 2500 واحد] صنعت دارویی شاری Vitamin A
Olive leaf SHARI 125 mg TAB [قرص الیو لیف شاری 125 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Olea europaea
SOFOSBUVIR/VELPATASVIR SHARI 400/100 MG Tablet [قرص سوفوسبوویر/ولپاتاسویر شاری 400/100 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Sofosbuvir+Velpatasvir
LEDIPASVIR/SOFOSBUVIR SHARI 90/400 MG Tablet [قرص لدیپسویر/سوفوسبوویر شاری 90/400 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Sofosbuvir+Ledipasvir
Garlic SHARI 600 mg TAB [قرص گارلیک شاری 600 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Allium sativum
SOFOVIR SHARI 400 MG Tablet [قرص سوفوویر شاری 400 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Sofosbuvir
Vitamin D3 SHARI 400 IU TAB [قرص ویتامین د3 شاری 400 واحد] صنعت دارویی شاری Vitamin D3
Vitamin A+D3 SHARRI 2500/600 IU TAB [قرص ویتامین آ+د3 شاری 2500/600 واحد] صنعت دارویی شاری Vitamin A+D-Oral
DAKLAVIR SHARI 60 MG Tablet [قرص داکلاویر شاری 60 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Daclatasvir
VitaminA+lutein SHARI 2500/12.5 mg TAB [قرص ویتامین آ+لوتئین شاری 2500/12.5 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Vitamin A+Lutein
EMTRICITABINE/TENOFOVIR SHARI 200/25 MG Tablet [قرص امتریسیتابین/تنوفوویر شاری 200/25 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Emtricitabine+Tenofovir
SHARI Vision TAB [قرص شاری ویژن] صنعت دارویی شاری Multivitamin preparation
Grape seed SHERI 263 mg TAB [قرص گریپ سید شاری 263 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Grape Seed
Zinc glycinate SHARI 10 mg TAB [قرص زینک گلایسینات شاری 10 میلی گرم] صنعت دارویی شاری Zinc supplement
شرکت صنعت دارویی شاری

معرفی شرکت توسعه صنعت شاری

شرکت توسعه صنعت شاری بر پایه بیش از 25 سال تجربه و شرکت باختر بیوشیمی در زمینه تولید دارو بر اساس نیاز هموطنان وتحلیل آینده صنعت دارویی ایران و با هدف ارائه کلیه خدمات و نیازهای صنعت دارویی اعم از طراحی و ساخت کلین روم و ماشین آلات دارویی و تولید محصولات دارویی و مکمل های رژیمی غذایی و تولید و واردات مواد اولیه تاسیس گردید. اين شرکت به عنوان يک مجموعه تولیدی دانش‌ محور، رویکرد خویش را تمرکز برفرآورده‌هاي با کیفیت جهانی انتخاب نموده است.

مدیریت این شرکت در راستای تحقق اهداف مسئولیت اجتماعی خود بر آن است که تحقیق و تولید محصولات جدید دارویی که تا کنون در داخل کشور تولید نشده است و به شکل وارداتی و قیمت گزاف در بازار دارویی ایران موجود است را به قیمت مناسب در دسترس همو طنان قرار داده و امکان تهیه آن را در دور ترین مناطق کشور فراهم آورد .

معرفی شرکت های تابعه هلدینگ دارویی توسعه صنعت شاری

1- شرکت شیمی دارویی شاری : با بهره گیری از جدیدترین و بروز ترین دستگاههای آنالیتیکال و تجهیزات ساخت و رآکتورها در بخش تحقیقات بر اساس آخرین استاندارد هایی که در فارماکوپه های معتبر دارویی ( USP.BP. European , Japanese ,….) در خصوص مواد اولیه دارویی تعریف شده است ، اقدام به ایجاد زمینه تحقیق ، توسعه وانتقال دانش فنی ، تجاری سازی فناوریها و تولید مواد دارو نموده است .

2- این شرکت همزمان تحقیق و تولید و ورود به عرصه های نوین دارویی از جمله زیست فناوری (Biotechnology) ، فناوریهای داروسانی (Drug delivery) ازجمله نانوتکنولوژی، داروهای آهست هرهش وعرصه های داروهای جدید بر اساس سیستمهای نوین دارورسانی سر لوحه اهداف شرکت .

3- شرکت مکمل دارویی شاری : تحقیق و ایجاد دانش فنی و فرمولاسیون و استاندارد سازی انواع داروهای گیاهی و مکمل های رژیمی غذایی بر پایه دانش و علم تغذیه و داروسازی و تولید محصولات از مواد اولیه استاندرد با کیفیت مطابق استاندارد های بهینه انبارش ، کنترل آزمایشگاهی و تولید و بسته بندی و توزیع فعالیت می نماید .

4- شرکت صنایع غذایی شاری : با مد نظر داشتن تأمین غذای سالم و مسئولیت اجتماعی که در این خصوص بر عهده شرکت می باشد و با بکارگیری علم و تخصص و تجربه متخصصین واحد تحقیقات دارویی و مکملهای رژیمی غذایی این گروه اقدام به تحقیق و توسعه روشها ی تولید نگهداری و بسته بندی مواد غذایی اقدام نموده و شرکت صنایع غذایی شاری در این خصوص فعالیت می نماید .

5- شرکت بازرگانی شاری (صادرات، واردات و فروش ) درعرصه تامین مواد اولیه دارویی و محصولات دارویی و ماشین آلات دارویی فعالیت مینماید.

شرکت توسعه صنعت شاری برآن است تا ازطریق همکاری با موسسات علمی آموزشی و شرکتهای تحقیقاتی و تولیدی داخل و خارج از کشور و با بکارگیری بیش ازصدها نیروی متبحر و محقق، گامهای موثری را درعرصه علمی دارویی کشور برداشته و نقش مهمی را دردرمان بیماران و کاهش هزینه های درمانی آنان ، به ویژه بیماران صعب العلاج ایفا نماید.

این شرکت درنظردارد با تعأمل و همکاری با شرکتهای بزرگ و مطرح جهان حضوری فعال در توسعه صنعت دارویی داشته و همواره مجموعه ای قابل اعتماد و پیشتازدراین زمینه باشد. هدف شرکت توسعه صنعت شاری ضمن تمرکز برنیازهای اصلی واساسی کشور نگرش به توسعه بازرگانی و فروش منطقه ای بوده تا علاوه برکاهش ارزبری بتواند خدمات با کیفیت استاندارد را به جامعه ارائه نماید و متعاقباً وارد عرصه های صادرات گردد.

بدلیل ضرورت به رهگیری از استانداردهای روز جهان در توليد داروهای و صادرات آن ، اين شرکت در اجرای پروژه های خود و تاسیسات و تولیدات دارویی شرکتهای تابعه ، همواره لزوم ا جرا و رعایت کلیه استانداردهاي معتبر ورايج تعريف شده از سوي سازمان غذا و دارو و مراجعی مانند FDA و WHO ويا EMEA وغیره شامل cGMPs و PIC/S و... را مدنظر قرارداده است.

این هلدینگ در مجموع با در اختیار داشتن بیش از 500 نفر نیروی متخصص در زمینه تولید و توزیع توانسته است تا کنون گامهای شایسته ای رادر جهت توسعه صنعت دارویی کشو ربر دارد.

شرکت توسعه صنعتی شاری همواره شعار « ما متعهدیم » را ، با انجام اقدامات موثر در حوزه دارویی ، جهت دسترسی تمامی اقشار بالاخص اقشار کم درآمد و محروم بهداروهای منبق بر استاندارد باکیفیت و قیمت مناسب تلاش مینماید.

:
:
* :
تازه های دارویی
اخبار شرکت

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب