بیزوفار، کاهش مرگ و میر در بیماران قلبی

آمار ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی در ایران روبه ‌افزایش بوده و سبک زندگی ایرانی‌ها هم این روند را شدت بخشیده است. بیماری‌های قلبی و ‌عروقی علت اصلی مرگ و میر در مردان و زنان در سراسر جهان است. بیماری‌های قلبی‌عروقی در اشکال مختلفی مانند: فشارخون‌بالا، بیماری‌ تصلب‌شرایین (آترواسکلروز)‌کرونری و سکته قلبی، نارسایی قلبی، سکته مغزی و… است.

بیزوفار ®به عنوان یک بتابلوکر کاردیوسلکتیو و تجویز یک بار در روز (سهولت در مصرف) گزینه ای مناسب برای درمان فشار خون بالا و بیماری های قلبی ایسکمی و نارسایی قلبی است که می تواند به صورت مونوتراپی یا در ترکیب با سایر داروها جهت درمان بیماران مورد استفاده قرار گیرد.

بیزوفار ®یکی از محصولات مهم دارویی شرکت داروسازی تهران شیمی در زمره پرمصرف ترین داروهای مورد استفاده در درمان بیماری های قلبی و عروقی است.

    شرکت داروسازی تهران شیمی به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده دارو با بیش از نیم قرن تجربه در تولید انواع دارو نقش بسیار مهم و ارزشمندی را در اعتلای صنعت داروسازی و ارتقا سیستم درمانی کشور ایفا می کند. هم اینک، شرکت داروسازی تهران شیمی با تولید بیش از 200 دارو در 12 حوزه درمانی همچون دیابت، قلب و عروق، آنتی بیوتیک، اعصاب، پوست، گوارش و ... با اشکال مختلف دارویی شامل آمپول، قرص، شربت، سوسپانسیون، کرم، پماد، ژل و کپسول و با بهره گیری از دانش و تخصص بیش از 400 نیروی انسانی توانمند یکی از بزرگترین شرکت های داروسازی در ایران و خاورمیانه است.

آگهی های عمومی

گلوتریو امگا3 شیاف ایبوپروفن اورسوبیل لوسیدامین نشریه نوین دارو اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info

آخرین اخبار