دکتر مائده سادات فاطمی

دکتر مائده سادات فاطمی

رزیدنت رادیوانکولوژی

پزشک
رزیدنت رادیوانکولوژی
شماره نظام : 130566

معرفی دکتر مائده سادات فاطمی

پرسش و پاسخ با دکتر مائده سادات فاطمی

سوال جدید

آدرس و تلفن دکتر مائده سادات فاطمی

مهتاب کیارستمی (1399/3/4) - آمپول آهسته رهش دیفرلین اس آر 3.75 میلی گرم

با عرض سلام من ۳۸سالمه دوسال پیش مبتلا به کنسر سینه شدم جراحی و ۸جلسه شیمی درمانی و رادیوتراپی شدم ۱۸,بارهرسپتین تزریق کردم دکترم الان ۲سال هر ۲۸ روز دیفرلین تجویز کردن سوال من اینه اولا زیاد نیست ایا؟درثانی ابتدا زولادکس تجویز کردن که یک مدت نبود و من دیفرلین زدم و همچنان ادامه میدم ولی بشدددت چاق شدم آیا این می‌تونه عوارض دیفرلین باشه؟و اینکه زولادکس هم این عوارض رو داره؟؟

سلام برای عارضه چاقی از عوارض زولاکس نیست و مطلب بعدی اینکه زولادکس و دیفرلین هر دو یک دارو و از دو شرکت دارویی مختلف هستند تجویز دو سال خوبه بعد از اون آزمایشات هورمونی درخواست میشه در صورتی که به سمت یائسه شدن پیش نرفته باشه باز هم ادامه پیدا میکنه با آرزوی سلامتی🤗🤗🤗

محمد امرایی (1399/3/2) - قرص ابترکس 2.5 میلی گرم

به علت سرطان خون پیوند مغز استخوان زدیم قرص ابتراکس دکتر نوشته حالت تهوع و بی حالی شدید و خواب الودگی و بی اشتهای کامل چه کار کنم به خاطر رضای خدا راهنمایی کنید باتشکر

سلام از عوارض دارو هست در صورت عدم تحمل باید دارو جایگزین شود.

محمد (1399/1/26)

سلام خانم دکتر من از درد دارم میمیرم. پهلوهام خیلی درد میکنه مخصوصاً پهلوی چپم و ادرارم رنگ چای هست چون خونریزی دارم. من دو ماه پیش رفتم پیش دکتر عمومی گفتم چند روزیه که احساس میکنم برای دفع ادرار بیشتر میرم بیرون، بهشون گفتم برام یه آزمایش بنویسید ولی ایشون گفت نه دارو برات مینویسم مصرف کن. من هم نمیدونستم چه داروهایی هست. دو تا آمپول جنتامایسین 80 بود و قرص سیپروفلوکساسین و همچنین قرص فنازوپیریدین، تازه یه قرص هم برای استرس نوشته بود. آمپولها رو زدم و قرصها رو هم همزمان تا دو روز استفاده کردم (در طول 30 ساعت 2 جنتا 80 و سه تا فنازو و دو تا سیپرو خوردم) بعدش حالم بد شد و قفسه ی سینه م درد گرفت و 10 ساعت مداوم شدیداً درد میکرد، مثانه ام هم بشدت سوزش پیدا کرده بود و بعدش درد پهلوهام شروع شد الان که دو ماه گذشته همه این دردها و ادرار خونی رو دارم. هفته ی اول و دوم چند تا آزمایش دادم اوره و کراتینین نرمال بود و سونوگرافی کلیه و مثانه و پروستات انجام دادم طبیعی بود و کشت ادرار انجام دادن گفتن 3 پلاس در ادرارم خون هست. من قبل از خوردن این داروها اصلا این مشکلات رو نداشتم، نمیدونم اون دکتر چرا این نسخه رو نوشت، (ایشون این رو هم به من نگفت که حداقل با این داروها آب زیادی بخورم) بخدا الان دو ماهه که شب و روز غصه و پشیمونی میخورم. تکرر ادرار من بخاطر استرس شدید بود (چون 7 ماه بود مداوم واسه آزمون معلمی درس میخوندم و روز و شب تو استرس بودم) و اگه آزمایش برام مینوشت معلوم میشد که عفونت ندارم و نیازی هم به اون همه دارو نبود. (حتی اگه عفونت هم داشتم یه سیپرو مینوشت کفایت میکرد دیگه چه نیازی به فنازو و جنتامایسین بطور همزمان بود؟ ) من الان باید چیکار کنم؟ نمیدونم کلیه ام آسیب دیده یا مثانه ام دچار التهاب شده و خونریزی شده.

سلام از عوارض داروها درد پهلو نیست برای بررسی بیشتر با همکاران اورولوژیست مشورت کنید.

Baharak Soh (1399/1/25) - آمپول آهسته رهش دیفرلین اس آر 3.75 میلی گرم

سلام خانمی ۴۶ ساله هستم ۱/۵ سال قبل رحم و تخمدانم و برداشتم و بعد ۶ جلسه شیمی درمانی انجام دادم ولی چند روز پیش متوجه شدم که مجدد یک کیست درآوردم و دکتر بهم دو دوره آمپول دیفرلین تجویز کرده بنظر شما باتوجه به این که من یائسه هستم و تخمدان ندارم آیا تزریق این آمپول معنی دار است؟


صفحه 1 از 1

سوال پزشکی / دارویی خود را از "دکتر مائده سادات فاطمی" بپرسید

Click to Change image

آگهی های عمومی

گلوتریو کلسیم پلاس ابوریحان شیاف ایبوپروفن شربت نوسکاف اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info