قرص نورمازین 100 میلی گرم

NORMAZINE 100MG TAB

این دارو را از کدام داروخانه تهیه کنم؟
داروسازی تهران شیمی [ ایران ]
موارد مصرف
كلرپرومازين در اختلالات رواني نظير اسكيزوفرني، جنون، مانيا و نيز بصورت داروي كمكي در درمان هيجان شديد و اختلالات رواني-حركتي و نيز به عنوان ضد تهوع و درمان سكسكه شديد و پورفيري بكار مي‌رود.
م.م (1399/1/31)
دکتر برای صبح و ظهر من ریتالین ۱۰ و برای بی خوابی من نورومازین ۱۰۰ نوشته به همراه کوئنتیاپین ۱۰۰ و کلرو دیاز پوکساید ۱۰ و پروپرانول ۱۰ ولی هیچ اثری ندارد و چون در حال حاضر به دکترم دسترسی ندارم دو عدد نورومازین میخورم و باز به سختی میخوابم واقعا باید چه کنم؟
دکتر مروارید عالیشاه - متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) (1399/2/1)
سلام داروی نورمازین به عنوان درمان بیخابی بکار نمیرود. بیخوابی شما میتواند در اثر مصرف ریتالین تشدید شود.به روانپزشک مراجعه کنید.
پیمان (1399/1/27)
سلام اقا این نورمازین همون قرص لارگاردین است ؟
ناشناس (1398/9/8)
سلام برا منم نوشتن من بدنم خیلی ضعیفه مشکلی نداره سه روزه دائم سکسکه دارم
رضا (1398/6/22)
سلام . خانم من استرس و افسردگی دارد دکتر هر وعده یک قرص ۱۰۰ نورمازین تجویز کرده وسه ماه استفاده می کند ضرر ندارد خواهشا یه کم توضیح دهید
دکتر محسن صنیعی - داروساز، مدیر وب سایت دارویاب (1398/6/25)
به هر حال هر دارویی علاوه بر اثرات درمانی دارای عوارض جانبی می باشد. اگر پزشک برای خانم شما این دارو را تجویز کرده لازم است مطابق دستور پزشک مصرف کنند.
ناشناس (1398/6/5)
یکسال استکه شبی دوعددنوریمایززن ۱۰۰میخورم تنگی نفس ا وردم می دانم ازاین جادوگرزاده شطان است خسته شدم ‌کون گشادی سروقتم امده خیلی دوست دارم ازاین بلای اسمانی که برسرم نازل شده راحت شوم دوست دارم خداوکیلی راهکاری بهم به دیدکه ازشرش راحت شوم جوری که بدو ن خوردن هیچ قرص خوابی مثل بقیقه ی ادمای سالم شب سرومیزارم راحت بخوابم باتشکروسپاس بیکران
ناشناس (1398/5/11)
متاسفانه من اعتیاد شدید به متادن دارم آیا این قرص میتونه کمک به ترک متادن کنه؟؟؟
فاطمه رمضانپور (1398/5/7)
من میخوام ده تا یکجا بخورم.بنظرتون میتونم بمیرم راحت بشم
دکتر محسن صنیعی - داروساز، مدیر وب سایت دارویاب (1398/5/7)
لازم است در اسرع وقت به پزشک متخصص روانپزشک مراجعه کنید. چنین افکاری از موارد اورژانس اعصاب و روان محسوب می گردد. با مشورت با پزشک و مصرف داروی مناسب به زندگی عادی برخواهید گشت.
علی (1398/4/21)
آقا من این قرص رو حدود ۳۰ ساعت پیش با مشورت دکتر خوردم با گذشت حدود ۳۰ ساعت همین که پا میشم میرم توی دیوار چرا!!!
دکتر محسن صنیعی - داروساز، مدیر وب سایت دارویاب (1398/4/21)
نورمازین ۱۰۰ یک ارامبخش قوی محسوب می شود. سرگیجه و افت فشار خون ایستگاهی از عوارض این دارو است. به تدریج این علائم از بین می رود.

چنانچه در خصوص "قرص نورمازین 100 میلی گرم" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image

مطالب و رویداد های ویژه

داروسازی تهران شیمی

برند های مرتبط از این شرکت

سایر برند های این شرکت

گلوریپا، کنترل قند خون و فراتر از آن محلول ضدعفونی دکتر کر داروسازی آفا شیمی استخدام اینستاگرام دارویاب اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب