قرص ژانومیکس 50/500 میلی گرم

JANUMIX 50/500 MG Tablet

این دارو را از کدام داروخانه تهیه کنم؟
داروسازی تهران شیمی [ ایران ]
داروهای ضد دیابت
موارد مصرف
‎این دارو ترکیبی از دو جز داروی ضد دیابت به نام سیتاگلیپتین و متفورمین می باشد که جهت کنترل قند خون در دیابت نوع دو قابل تجویز می باشد.
‎فرم دارویی موجود:
‎این دارو بصورت قرص خوراکی که حاوی ۵۰ میلی گرم سیتاگلیپتین و ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ میلی گرم متفورمین می باشد، تولید شده است و به نام تجاری janumet معروف است.
‎یک محصول دیگر با نام JanumetXR نیز تولید شده است که متفورمین موجود در آن به صورت آهسته رهش می باشد و در دوز های 50/500, 50/1000 و 100/1000 میلی گرم موجود می باشد.
محسن ولی قیداری (1398/10/16)
سلام مادر م این قرض استفاده کرده متاسفانه الان 20روزی میشه شکم درد گرفته ایا قرض قطع کنه
ناشناس (1398/9/21)
داروخانه بیمارستان لاله داره من گرفتم
مریم اسدی (1398/4/18)
سلام میخواستم بدونم تو تهران چطور میتونم این دارو رو پیدا کنم. اکثر داروخانه ها ندارن. و وقتی سوال میپرسیم ک از کجا میشه پیدا کرد میگن نمیدونیم. واقعا لطف بزرگی میکنید اگه ادرس داروخانه هایی ک داروهای تهران شیمی توش پیدا میشه رو هم بزارین. ممنون از توجهتون.

چنانچه در خصوص "قرص ژانومیکس 50/500 میلی گرم" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image

داروسازی تهران شیمی

برند های مرتبط از این شرکت

سایر برند های این شرکت

گلوریپا داروسازی عبیدی استخدام اینستاگرام دارویاب هانی ژل فروشگاه دارویی دارویاب- داروخانه آن لاین آفتوژل اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب