قرص ژانومیکس 50/1000 میلی گرم

JANUMIX 50/1000 MG TABLET

این دارو را از کدام داروخانه تهیه کنم؟
داروسازی تهران شیمی [ ایران ]
داروهای ضد دیابت
موارد مصرف
‎این دارو ترکیبی از دو جز داروی ضد دیابت به نام سیتاگلیپتین و متفورمین می باشد که جهت کنترل قند خون در دیابت نوع دو قابل تجویز می باشد.
‎فرم دارویی موجود:
‎این دارو بصورت قرص خوراکی که حاوی ۵۰ میلی گرم سیتاگلیپتین و ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ میلی گرم متفورمین می باشد، تولید شده است و به نام تجاری janumet معروف است.
‎یک محصول دیگر با نام JanumetXR نیز تولید شده است که متفورمین موجود در آن به صورت آهسته رهش می باشد و در دوز های 50/500, 50/1000 و 100/1000 میلی گرم موجود می باشد.
زهرا آوردند نژاد (1398/8/6)
من مدتها بود که مطابق تجویز دکتر از زیپ مت استفاده میکردم و قند خونم و همچنین A1c تحت کنترل بود . اخیرا یعنی حدود ماه پیش تا کنون با تجویز دکترم برای کنترل بهتر قند از ژانومیکس استفاده کردم . واکنش این داروی جدید سبب عدم تحرک و بیحالی فراوان و در صورت هر گونه تحرک تپش قلب شدید شده ام ، بطوریکه از ترس تپش شدید قلب کلا از تحرک افتاده و جرات فعالیت ندارم ، منتظر فرارسیدن وقت دکترم هستم تا با طرح موضوع و راهنمایی و تجویز جدید تا حدی آرامش از دست رفته را بازیابی کنم . ضمنا سطح قند خونم هم چندان تغییر نکرده است .
مدیر سامانه (1398/8/7)
احتمالا بعضی از این عوارض به تدریج کاهش خواهد یافت با این حال اگر با داروی زیپمت قند خون شما به خوبی تجت کنترل بوده با نظر پزشک مجددا به همان دارو برگردید.

چنانچه در خصوص "قرص ژانومیکس 50/1000 میلی گرم" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image

داروسازی تهران شیمی

برند های مرتبط از این شرکت

سایر برند های این شرکت

گلوریپا داروسازی عبیدی استخدام اینستاگرام دارویاب هانی ژل فروشگاه دارویی دارویاب- داروخانه آن لاین آفتوژل اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب