آمپول دمیترون 4 میلی گرم/2 میلی لیتر

DEMITRON 4MG/2ML AMP

این دارو را از کدام داروخانه تهیه کنم؟
داروسازی تهران شیمی [ ایران ]
داروهای گوارشی
موارد مصرف
Ondansetron یک آنتاگونیست 5-HT3 با فعالیت ضد استفراغ است. در درمان حالت تهوع و استفراغ مخصوصاً آنهایی که در اثر شیمی درمانی و رادیوتراپی ایجاد شده اند کاربرد دارد. هم چنین پیشگیری و درمان تهوع و استفراغ بعد از عمل جراحی مورد استفاده واقع می شود. جهت آگاهی از نحوه درمان و به قسمت مربوط به آنتاگونیست های 5-HT3 رجوع کنید. این دارو به صورت تزریق عضلانی و یا داخل وریدی و یا به صورت هیدروکلرید به صورت خوراکی و یا مقعدی تجویز می گردد. 99/4 میلی گرم هیدروکلرید Ondansetron تقریباً معادل با 4 میلی گرم Ondansetron پایه می باشد.
داود (1398/9/14)
سلام، دیروز ازآمپول عضلانیش استفاده کردم،ازدیشب دل دردشدیدگرفتم،هرچی هیوسین ورانیتیدین استفاده میکنم ،خوب نمیشه ، فقط حالت تهوع دارم و بیرون روی ندارم،ولی دل دردم خوب نمیشه.
مدیر سامانه (1398/9/14)
در صورت مدفوع سیاه رنگ و یا وجود خون در مدفوع سریعا به مراکز اوراژانس مراجعه کنید. به نظرم در شرایط فعلی تحت نظر پزشک متخصص گوارش نیاز به اندوسکوپی دارید.
علی ضیا (1398/9/3)
سلام به علت حالت تهوع زیاد دمیترون برام تجویز شد و به صورت تزریقی استفاده شد و بعد از یه رب کل بدنم به خارش افتاد و صدام سنگین شده و حالت آبله روی بدنم بیرون زده چه باید کرد؟؟؟
مدیر سامانه (1398/9/4)
شما نسبت به این دارو حساسیت شدید دارید. بسیار مراقب باشید اگر مجددا این دارو را استفاده کنید ممکن است منجر به شوک آنافیلاکسی شود.
لیلا (1398/4/4)
بابای من آمپول دیمیترون توی سرم تزریق شد براش بعد ی دقیقه حالش بد شد الان توی آی سی یو خدا لعنتشون کنه دکترا الان دکتر نیستن

چنانچه در خصوص "آمپول دمیترون 4 میلی گرم/2 میلی لیتر" سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

Click to Change image

داروسازی تهران شیمی

برند های مرتبط از این شرکت

سایر برند های این شرکت

گلوریپا داروسازی عبیدی استخدام اینستاگرام دارویاب هانی ژل فروشگاه دارویی دارویاب- داروخانه آن لاین آفتوژل اپلیشکن اندرورید و آی او اس دارویاب-app drug info

تدوین فرمولاری دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه دارویاب